close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

ANDRE ALE ALE ON ROZBAWI WAS POD SCENĄ!

 

ANDRE, to pseudonim artystyczny pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak lider zespołu, autor większości tekstów, muzyki, a także sympatyczny człowiek któremu w duszy gra muzyka... Artysta ten zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w roku 2010 i już zdobył sobie rzesze fanów przez co jest osobą rozpoznawalną.

 

Jego utworów słuchają ludzie od lat pięciu do stu pięciu. Jest bardzo miło przyjmowany na każdego rodzaju imprezach czy to w klubie czy też na wielkich scenach koncertów plenerowych. Jest to jeden z niewielu artystów tworzących klasykę muzyki Disco-Polo i pomimo przewagi formacji wchodzących w nurt "dance" utwory Andre są bardzo lubiane...

 

W roku 2013 ANDRE zasłużył sobie aby wystąpić na żywo z największymi gwiazdami na jednym z największych Festiwali "DISCO HIT FESTIVAL KOBYLNICA. Tam też nie zabrakło wystrzałowego utworu "Discopolo gra" oraz znanej wszystkim "Kasiu Kasieńko". Obie piosenki sprawiły że pod sceną nie było spokojnie, bo każdy słysząc pierwsze dźwięki utworów wpadał w szał zabawy, radości i chciał jak najdłużej zatrzymać ten moment dla siebie.

 

Wszyscy śpiewają na koncertach największy przebój Andre, spraw taką radość słuchaczom podczas Twojego organizowanego koncertu! "ALE ALE ALEKSANDRA" której refren śpiewają już nawet najmłodsi ,a słowa piosenki znają już niemal wszyscy, bo przecież któż z nas nie powie że dziewczyna jest "taka taka" ładna, "seksi bomba"... czy też że pogoda jakaś "taka taka" skromna...no i co tu dużo mówić....hm wszystko jasne.

 

 

ANDRE TO WIELKA POZYTYWNA ENERGIA NA SCENIE I PO ZA NIĄ.  JAKO RODZIMY KASZUB ROZDAJE MAKSIMUM ZABAWY!

 

 

 

MINI GALERIA ZDJĘĆ WYKONAWCY:

 

 

WYRÓŻNIONE PIOSENKI WYKONAWCY: