close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

TALISMAN ART MEDIA Z WIELANOWA

Agencja muzyczna powstała w 2015 roku jako rozszerzenie oferty koncertowej zespołu Talisman. Od 2 lat do projektu dołączają nasi przyjaciele ze sceny muzycznej, którzy zapewnią wysoki poziom artystyczny. 
 
Nasze główne cechy organizacyjne:
  • Tworzymy wyjątkową ofertę na rynek eventowy, firmowy czy indywidualny,
  • Zapewniamy zespoły z wysokim poziomem artystycznym,
  • Oferujemy różnego rodzaju trendy muzyczne od rock'a po disco, 
  • Możliwość zabezpieczenia organizacji koncertu od wyposażenia sceny po techników nagłośnienia,
  • Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie słuchaczy,

WYBIERZ DOŚWIADCZENIE

Skorzystaj z naszej oferty koncertowej, którą przygotowujemy indywidualnie pod Państwa budżet zapewniając optymalną opcję usługi oraz wyboru artystów. 

 

ZADZWOŃ POD 503 003 469

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!
 
Nasze doświadczenie pozwoli spełnić Państwa wymagania zarówno przy dużej imprezie jak i drobniejszej. Zapraszamy do rezerwacji terminów z dużym wyprzedzeniem co zapewni Państwu komfort przygotowań do programu eventu.
 
Zapraszamy do współpracy w 2018 roku! Jest możliwość uzyskania stałej współpracy z dużo niższymi kwotami obsługi. Mamy jeszcze wolne terminy!
 

 

NAPISZ DO NAS:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zapoznałem się z Polityką Prywatności serwisu Talisman.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Prosimy podać adres email zwrotny i numer telefonu jeśli jest pilne zapytanie, a oddzwonimy o ustalonej przez Państwa porze dnia. Prosimy dokładnie przepisać Token Bezpieczeństwa i potwierdzić zgodę zanim wciśniemy w "Wyślij wiadomość" - inaczej wiadomość nie dotrze do nas!

 


 

PLANUJESZ WESELE W OKOLICACH BARWIC (ZACHODNIO POMORSKIE)? POLECAMY ZESPÓŁ TALISMAN!