close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

WYBIERZ DOBRY TANI I SPRAWDZONY SPOSÓB NA REKLAMĘ LUB PROMOCJĘ

 

 

Zapraszam Państwa do Gadżetomanii.
 
Oprócz ofert obsługi koncertowej, propozycji wielu zespołów czy oprawy marketingowej eventów, mam dla Państwa specjalną ofertą nadruków i sublimacji na życzenie. Jest to oferta w pełni wspierąjąca promocje na wszelkie pomysły jakie mogą przyjść do naszych głów. Warto posłużyć się drobnymi sztuczkami, aby zyskać w oczach klientów, fanów czy ogólnie mieszkanców w swoim regionie. Talisman ArtMedia zajmuje sie od lat drukiem reklamowym na produktach codziennego użytku.
 
Najczęstsze używane przez ludzi na całym globie są trzy przedmioty, które w ciągu dnia służą w zwykłych czynnościach.
 
1.  Kubek - do picia kawy, herbaty czy mleka posłuży nam nawet kilka razy dziennie
2.  Poduszka - spotkamy się z nią, gdy sie budzimy lub zasypiamy
3.  T'shirt - normalna koszulka męska czy damska mogą być blisko ciała cały dzień
 
 
Człowiek zawsze cieszy się z prezentów. Z badań wynika też, że osoby obdarowane używają częściej tych przedmiotów niż tych zakupionych za własne pieniądze. A co jeśli prezent będzie zawierał jakąś treść przekazu w postaci nadruku? Logotyp firmy, herb miasta, ulubioną postać czy artystę, ciekawe motto życiowe czy inny wizerunek artystyczny. Osoba obdarowana bedzie używać kubka, poduszki czy koszulki tak samo jakby nic na niej nie było. Jednak zawartość nadrukowana na wyrobie, mimo nawet braku zainteresowania danej osoby przy użytku, działać będzie podprogowo na jego świadomość. Oczy przyzwyczają się do miejsca ilustrowanego i łatwo w pamięć tej osoby zagłębia się jej treść.
 
Przykładowo nadrukujemy projekt na kubku zakładu fryzjerskiego tej samej miescowości, w której mieszka obdarowany. Jeśli projekt będzie zawierał łatwe dane naprowadzające na dany adres zakładu fryzjerskiego z ciekawy logotypem, jest o 70% większa szansa, że uzywający ten kubek skorzysta z usług. Często nadruk firmowy podnosi prestiż danej firmy, dając poczucie obdarowanemu że otrzymany gratis kosztował wiele. Z takiego rodzaju reklamy korzystają dwie strony, obdarowany z uwagi na w/w aspekty psychologiczne i zleceniodawcy nadruków pozyskujący nowych klientów dzięki taniemu trick'owi. Nasza oferta nadruku jest stosunkowo tania w stosunku do spodziewanych efektów.
 
Talisman ArtMedia stosuje najwyższej jakości bazowe wyroby. Stosujemy sublimację czyli trwałą technikę wykonywania nadruków. Jak wiadomo dzięki niej można wykonywać transfery na białych powierzchniach pokrytych poliestrem; takich jak kubki, blachy czy koszulki. Sublimacja bardzo dobrze sprawdza się przy wykonywaniu nadruku na strojach sportowych, które są wykonane z poliestru z domieszką poliamidu, lycry itp.
 
Końcowy produkt lśni w kororach RGB i jeśli projekt jest wykonywany przez naszą firmę (bo jest możliwość podesłania własnych indywidualnych projektów) zgodnie z wymogami odwzorowań sublimacji mamy pewność uzyskania najwyższej jakości efektu. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Poradzimy i przygotujemy projektowo wszystko, abyście Państwo byli w pełni zadowoleni.
 
Celowo nie podajemy cen, z uwagi na zróżnicowanie pracy na projektem. Jednak gwarantujemy, że bedą to unikalne aranżacje graficzne z tego co w materiałach (logo, herb, inne) podeślą nam Państwo lub sami zaprojektujemy wszystko od początku do końca.
 
Nasi graficy skonsultują się ze zleceniodawcą, aby omówić szczegóły i opracować akceptowalną wersję do druku. Im większa liczba zamówionego wyrobu tym cena jest niższa. Minimalna ilość jaką możemy przyjąć w zamówieniu jest:
- kubki - min 10 szt.
- poduszki - min 10 szt.
- t'shirty (damski lub męski / mieszany) - min 10 szt.
 
Przy zamówieniach pow. 30 sztuk mogą Pańswto liczyć na spory rabat lub ewentualny darmowy projekt i przygotowanie do sublimacji. Koszty dostawy są zależne od ilości, wielkości gabarytowej i wagi zamówienia. Jest również mozliwość dostarczenia całego zamówienia naszym firmowym transportem jesli zamówienie przekroczy kwotę 2500 zł lub klient jest w zasięgu do 60 km od siedziby naszej firmy.
 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE MOGĄ PAŃSTWO ZŁOŻYĆ PISZĄC DO NAS:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zapoznałem się z Polityką Prywatności serwisu Talisman.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Prosimy podać adres email zwrotny i numer telefonu jeśli jest pilne zapytanie, a oddzwonimy o ustalonej przez Państwa porze dnia. Prosimy dokładnie przepisać Token Bezpieczeństwa i potwierdzić zgodę zanim wciśniemy w "Wyślij wiadomość" - inaczej wiadomość nie dotrze do nas!