close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

KRIS TALISMAN - ARTYSTA Z PONAD 20-LETNIM DOŚWIADCZENIEM SCENICZNYM

 

Krzysztof Tomaszewicz vel Kris Talisman od lat koncertuje z powodzeniem na różnych scenach w całej Polsce. Artysta z ponad dwudziestoletnim dorobkiem muzycznym jest dziś bardzo rozpoznawalny nie tylko z udziału w programach telewizyjnych, swoich piosenek z list radiowych czy swojej nowej agencji artystycznej, a z wesołego pozytywnego podejścia do życia. Łatwo nawiązuje kontakt i szybko jego można uznać za dobrego przyjaciela - to właśnie cały Kris! 
 
Autor tekstów większości swoich piosenek, do których powstały ciekawe wideo-produkcje, które często widzimy na łamach stacji telewizyjnych jak: POLO TV, Disco Polo Music i innych. W swojej karierze często podejmuje się wspólnych projektów z różnymi wykonawcami a ostatnio wydany klip "Lubię Lubię" z Sochaczewską formacją Soleo stał sie hitem w sieci. Jego ulubioną wokalistką jest słynna laureatka Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Magda Durecka z którą wydał piosenkę "Zaczarowani" (zob. klip).
 
Największymi znanymi piosenkami Kris'a Talismana stały się tytuły z nurtu disco dance jak:
 
1. Gdzie jesteś gdzie - sł. i muz. Krzysztof Tomaszewicz i Grzegorz Kraszewski (zob. klip)
2. Świat wiruje - ponad 1 mln wyświetleń (zob.klip)
3. Party na plaży - wakacyjna piosenka (zob.klip)
4. Myszka - słowa i muzyka Krzysztof Tomaszewicz (zob.klip)
5. Szczęście - wolna - Słowa i muzyka Krzysztof Tomaszewicz (zob.klip)
6. To ona - sł i muz Krzysztof Tomaszewicz (zob.klip)
 
Krzysztof pracuje nad kolejnymi piosenkami, które pojawią się w 2018 roku. Współpracuje z jednym z najlepszych producentów muzycznych i aranżerem wielu piosenek Kris'a czyli Robertem Balcerzakiem. Zatem każda produkcja od strony udźwiękowienia treści muzycznej brzmi z wysoką jakością z idealnym doborem instrumentów i sampli. 

 

Kris występuje na swoich koncertach z profesjonalnymi tancerkami w tle, jak również od czasu do czasu z rodzimą formacją Talisman. Chętnie zagra na Państwa deskach sceny w plenerze, w klubie czy w innych lokalach. Usługę koncertową można zamówić w dowolnym terminie ustalając szczegóły czasu, miejsca i ilości piosenek, które artysta ma wykonać. Zamów koncert z Krisem Talismanem już teraz dzwoniąc pod numer:

 

.:: 503 003 469 ::.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zleceń koncertu dla Kris'a!

 

Jest szansa wygrania skutera dla zlecających!

 

 

ODSŁUCHAJ UTWORY Z REPERTUARU

KRIS'A TALISMAN'A W PLAYERZE MP3

Kris Talisman - Pocałuj mnie

Wszelkie prawa do utworów są zastrzeżone. Nagrywanie i kopiowanie w tym udostępnianie publiczne jest zabronione. 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani aranżacjami piosenek Kris'a Talisman i zespołu Talisman , można ściągnąć specjalną paczkę z aranżacjami.  Są to pliki do odsłuchu w mp3 dla zespołów weselnych, klubów Karaoke i innych (pełnej jakości wav'y wysyłamy na życzenie pod zapytanie ze strony Kontakt). 

 

POBIERZ ARANŻACJE

 

Kris Talisman chętnie podejmie się współpracy z osobami tworzącymi remiksy / klubowe wersje oryginalnych tytułów lub zajmujących się produkcją muzyczną. Czy jesteś początkującym aranżerem a może znanym Dj'em w pewnych środowiskach muzycznych i zajmujesz się przeróbkami to chętnie udostępnię Ci materiał masteringu do nowej produkcji z Krisem. Jeśli dany utwór zostanie zaakceptowany, jesteśmy w stanie go promować w mediach od facebooka po YouTube, gdzie Twój nick / nazwa stanie się rozpoznawalna. Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby pod mailem: talisx@wp.pl 

 


Lista piosenek Kris'a Talisman'a będzie się zwiększać o nowości w momencie ich pojawiania się na rynku muzycznym. 

 
 
To nie żart! Wszystkie osoby zlecający pełny koncert Kris'a Talismana są wpisywani na listę umów koncertowych. Cena koncertu jest atrakcyjna a dodatku zleceniodawca występu ma szansę wygrania całkiem nowego skutera na pełnej gwarancji z dokumentem sprzedaży (model zależnie od dostępczości u producenta, o wartości dużej wartości). Krzysztof Tomaszewicz jest dystrybutorem jednosladów kilku producentów (patrz SkuteryQuady.pl) i co 3 m-ce przeznacza taką nagrodę. Jest to bezstronnicze losowanie ze spisanych danych na kartkach z kapelusza i decyduje tu prawdziwy los szczęścia.
 
Losowania będa nagrywane z telefonu i pokazywane na fanpage'u Talisman Art Media w dniach 31 marca / 31 czerwca / 31 września i 31 grudnia - osoba wylosowana będzie powiadomiona osobiście na łamach naszej oficjalnej strony. Zatem losowania odbywać się będą co kwartał i lista zawierać będzie wyłącznie zleceniodawców z 3 miesięcznego okresu z przed dnia losowania. 
 
Bardzo ważnymi warunkami losowania są: 
1. Osoby/zleceniodawcy biorące udzial w losowaniu muszą być osobami pełnoletnimi i narodowości polskiej celem rozliczenia się z Urzędem Skarbowym (darowizna). 
2. Koncert / występ zlecony musi być w pełni rozliczony wg sporządzonej umowy przy pełnej stawce artysty za 60 minut koncertu. (bez stawek Premium z umową na kilka koncertów o niższej stawce).
3. Koszt dostawy / odbioru i ubezpieczenia skutera pokrywa we własnym zakresie nowy właściciel jednośladu.
4. Skuter może zawierać elementy reklamowe Talisman ZPHU K. Tomaszewicz i agencji Talisman Art Media (naklejki na nagrodzie). 

 

SPONSOR NAGRODY: