close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

 

Oferta rozszerzona:

 

Tworzymy, kreujemy i wdrażamy w życie działania eventowo marketingowe w trosce o sukces naszych klientów. Jesteśmy agencją artystyczno - muzyczną specjalizującą się w realizacji widowisk na różne okazje. Zawsze dokładnie słuchamy co oczekuje klientela, aby zastosować działania do ich indywidualnych potrzeb. Proponujemy Państwu umowy stałe na cykliczne (coroczne, okresowe, inne) organizowanie eventów i koncertów. Przy podpisaniu umowy na zorganizowanie minimum trzech wydarzeń w ciągu roku mogą Państwo liczyć na względny rabat, co pozowoli korzystnie zagospodarować budżet na inne cele. 
 
Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi artystami, konferansjerami, specjalistami oprawy scenicznej, grafikami, animatorami promocji i marketingu, by świadczyć Państwu usługi na profesjonalnym poziomie. Działamy w strukturze specjalizującej się w kompleksowej obsłudze imprez, w tym organizacji imprez masowych, takich jak wielkie rocznice, miejscowe wydarzenia okolicznościowe, wydarzenia sportowe, imprezy z urzędu, firmowe eventy, promocje produktów czy inne wymagające specjalnej organizacji technik scenicznych.

 

 

 

Talisman ArtMedia jest po to, aby zadbać o wizualno - muzyczny Państwa sukces!

 
Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu naszym i naszych partnerów, którzy w trakcie swojej kariery mieli okazję poznawać od środka dziesiątki projektów związanych z organizacją imprez masowych, koncertów mniejszych i tych kameralnych. Mimo, iż mamy grupę muzyków współpracujących z naszą agencją na stałe, jesteśmy w stanie zaprosić innych wykonawców do udziału w Państwa wydarzeniu. Jesteśmy elastyczni cenowo, a dialog między klientem a naszą agencją jest gwarancją sukcesu. Czy zamówią Państwo kompleksową obsługę eventu na wielką skalę czy tylko wybiórczo jeden lub kilka zespołów, zawsze będziemy usatysfakcjonowani wyborem naszej agencji. 

 

Potrzebują Państwo oprawy marketingowej swojego wydarzenia?

 

Mamy opcjonalnie możliwość przygotowania oprawy graficznej, promocji produktowej z organizacją hostess czy modelek, przygotowaniem spotów wizualno - reklamowych dla np. internetu, TV czy telebimów przy scenie i innego wsparcia technicznego dla organizatorów koncertu / firm. Plakaty promocyjne, banery dla firm sponsorskich wydarzenia, smycze, identyfikatory, kubki z herbem miejscowości, koszulki z logiem firmowym, poduszki z dowolnym projektem, wszelkie projekty mogące promować koncert / produkt, kampania w social media, animacje reklamowe i wszystko co związane z działem DTP, które mogą Państwo wydrukować we własnym zakresie. Promocja koncertu jest ważna i ważne jest w jaki sposób zostanie przekazana potencjalnym zainteresowanym. To jak stworzyć atrakcyjne opakowanie produktu przy którym liczymy na duży popyt i sprzedaż. Zapraszamy do skorzystania z tej usługi naszej agencji, a nasi graficy sprawią optymalnie trafną zachętę zależną od Państwa budżetu. 

 

Gwarantujemy profesjonalizm, wysoką jakość i kreatywność projektową! 

 
Z doświadczenia wiemy jak sprawić, by planowane przez Ciebie wydarzenie zakończyło się zadowoleniem i dobrym słowem odbiorców.
Proponujemy Państwu stworzenie miejsca koncertowego z pełnych niezbędnym osprzętem i techniką sceniczną. Oczywiście do obsługi sceny zabezpieczymy monterów / techników sceny, realizatorów dźwięku, nagłośnienie, oświetlenie, muzyków oraz konferansjerów.
 
Prosimy jednak pamiętać o fakcie rezerwacji terminu eventu. W przypadku dużego przedsięwzięcia z której niezbędna będzie większość naszych usług (scena, nagłośnienie, oświetlenie, wybrani muzycy, itd) wymagamy minimum 25-30 dni od dnia rezerwacji terminu. Zapraszamy do kontaktu, aby wszystko ustalić i usłyszeć co Państwo od Talisman ArtMedia oczekują (Kontakt). 

 

Prosimy do nas napisać przedstawiając jak najwięcej szczegółów dotyczących Państwa planowanego wydarzenia. Dokładny termin, planowany czas trwania imprezy, szacunkowy budżet przeznaczony na ewentualne nasze usługi oraz oczekiwania z Państwa strony dotyczących naszych usług.  Ze zdobytych wstępnych informacji postaramy się jak najszybciej określić wstępne koszty, przedstawić jakieś rozwiązania dodatkowe i sporządzić pierwotną umowę. W czasie przygotowań do daty wydarzenia jesteśmy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą, co pozwoli obu stronom ustalić optymalne warunki współpracy przy ewentualnych zmianach czy dodatkowych propozycjach. Wszystkie dokumenty jak umowy, rachunki czy faktury sporządzamy w uzgodnionym przez obie strony terminie. Uprzedzamy, iż przy większych zleceniach wymagamy przedpłat całości ustalonej kwoty lub zaliczek na ewentualne dodatkowe zlecenia na potrzeby Państwa wydarzenia. Gwarantujemy solidność wykonywanych usług, pełny profesjonalizm ekip technicznych, doskonałe przygotowanie astystyczne muzyków oraz od początku do końca miłą współpracę. Chwalimy sobie obustronne zadowolenie i chęci podjęcia kolejnych zleceń przez organizatora na kolejne terminy. 
 

NAPISZ DO NAS:

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zapoznałem się z Polityką Prywatności serwisu Talisman.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Prosimy podać adres email zwrotny i numer telefonu jeśli jest pilne zapytanie, a oddzwonimy o ustalonej przez Państwa porze dnia. Prosimy dokładnie przepisać Token Bezpieczeństwa i potwierdzić zgodę zanim wciśniemy w "Wyślij wiadomość" - inaczej wiadomość nie dotrze do nas!


Kontakt telefoniczny: 503 003 469 - prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 / E-mail: biuro@talisman.pl lub talisx@wp.pl - korespondecję czytamy w ciągu dnia niemal 7 dni w tygodniu.