close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

ELISE - WOKALISTKA POP / DANCE ZE SZTYPTĄ ROCK'A

 

ELISE (czyt. Elis) - to autorski projekt muzyczny Elizy Wietrzyńskiej. Mieszanka nowoczesnych stylów muzycznych utrzymana w stylistyce pop/dance z dodatkiem rockowych gitar jest cechą charakterystyczną zespołu. ELISE posiada jeden z ciekawszych głosów damskich. To pierwszy tego typu projekt w Polsce!!!

 

Finalistka 3. edycji programu „Bitwa na Głosy” z grupy Ewy Farnej oraz finalistka programu "Gwiazdy Rocka". Zdobywczyni tytułu “Najlepsza wokalistka Old Boy Blues & Rock Festival” oraz laureatka wielu nagród wokalnych i pianistycznych. Jako zespół wystąpili już na najbardziej prestiżowym festiwalu muzyki tanecznej - Disco Hit Festival Kobylnica 2015, gdzie wraz z Panem Andrzejem Rybińskim na antenie Polsatu ELISE wykonała utwory: "Czas relaksu" i "Nie liczę godzin i lat". Bardzo dużym osiągnięciem było również wzięcie udziału w projekcie Rapsodia, z którym nagrała utwór dla dzieci chorych na raka. Jako pierwszy zespół w Polsce nakręcili teledysk w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie na wydziale onkologii dziecięcej. W teledysku zagrali znani aktorzy (m. in. Artur Barciś, Grażyna Szapołowska, Renata Rogólska, Agnieszka Kaczorowska i wielu innych) {odnośnik na końcu maila}.

 

 

ELISE to kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów inteligentnie mieszająca gatunki muzyczne takie jak: pop, dance i rock. 30 grudnia 2015 roku ELISE wydała swoją debiutancką płytę zatytułowaną "Nielegalna". "Galaktyczny Sen" to drugi studyjny album ELISE, który miał swoją premierę 6.12.2017 roku. To pierwszy krążek, który zespół zdecydował się wydać niezależnie, robiąc wszystko tak, jak czują. Poprzez crowdfunding (czyt. finansowanie społecznościowe) udało się im uzbierać na produkcję muzyczną materiału na ten album. Na krążku znajdziecie 12 zupełnie nowych kompozycji. W tym jeden cover i dwie zupełnie różne ballady. Cały album utrzymany jest w stylistyce pop/dance z małymi eksperymentami. Są rockowe gitary, wokal zaśpiewany inaczej niż dotychczas, a aranżacje każdego z utworów są zrobione dokładnie tak, jak wymarzyła to sobie artystka. Album promuje mini-serial muzyczny czyli 8 teledysków, które opowiadają poruszającą historię trojga młodych ludzi. Do tej pory premierę miały 3 części przedsięwzięcia. Premiera czwartej części do utworu "Fałszywa gra" planowana jest na drugą połowę lutego 2018 roku.

 

MINI GALERIA ZDJĘĆ ELISE:

 

 

 

WYRÓŻNIONE PIOSENKI WOKALISTKI: