close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

POZNAJCIE PIOTRA I KRYSTIANA CZYLI ZESPÓŁ INVOX

 

Powstały w 2013 roku zespół InVox dziś cieszy się dużą popularnością i częstotliwością koncertów. Duet z Krystianem Paciejem i Piotrem Wiśniewskim to mieszanka wybuchowa na scenie, ogromny temperament i co najważniejsze dużo świetnej dawki piosenek trendu Disco Dance!

 

Mocne wokale, perfekcyjne brzmienie i ogromny humor przenosi się zawsze w najdalsze zakątki pleneru czy klubu od sceny. Formacja grająca efektownie, nowocześnie muzykę taneczną i klubową jest w większości gościem w klubach w całej Polsce. Bywali na wielkich festiwalach muzyki Disco jak np. Ostróda czy Disco Stars Roszków, gdzie podbili serca publiczności swoimi piosenkami. Kochają improwizować i bawić ludzi ze sceny. Szybko sie integrują ze słuchaczami stąd zawsze każdą piosenkę w ich wykonaniu słucha się znakomicie.

 

Krystian w zespole to wokalista i instrumentalista. Od dziecka związany z muzyką, gra również na gitarze solowej, basowej i perkusji. Wysoki facet z jeszcze wyższym poczuciem humoru i sympatii. Niegdyś Laureat programu "Tak to leciało". Depcze na scenie juz ponad 20 lat i jest też utalentowanym kompozytorem muzyki i tekstów wielu piosenek (również obecnych z repertuatu InVox).

 

Piotr to pełen energii FrontMan i wokalista o świetnym męskim czystym głosie i barwie. Przystojniak, który wykorzystuje swoją urodę ;) przyciągając do siebie jak magnes płeć piękną. Mocną stroną Piotra jest jego pomysłowość i dusza towarzyska. Przez lata odnosił wiele sukcesów na scenie m.in. w 2012r. dotarł do półfinału w programie telewizyjnym „Must Be The Music” oraz był laureatem programu „Tak to Leciało”. Również jak Krystian komponuje muzykę i pisze teksty.

 

Ich najbardziej znane piosenki są oglądane w setkach tysięcy razy przez widzów YouTube. Ostatnio co raz częściej widziani są w różnych programach telewizyjnych i windują się co raz wyżej na listach przebojów. Zawsze chętnie podejmują się współpracy z innymi zespołami czy artystami. przykładem jest wspólne ze znaną formacją Cliver nagranie piosenki i teledysku o nazwie "Jest Impreza". Ich oryginalne piosenki chętnie są remiksowane przez znanych producentów muzycznych jak Sequence, Levelon czy Lucas. Przez lata podejmowali się współpracy z wieloma stajniami menadzerskimi jak Vanila Records, Wydawnictwo Muzyczne Folk kończywszy dziś Green Star i kanału Disco Polo Lajf.

 

Zespół Invox to gwarancja wyśmienitej zabawy i dawki muzyki Dance!

 

Na scenie do duetu dołączają niemal zawsze ich piękne przyjaciółki w grupy tanecznej FireBalls (również w ostatnich teledyskach) a całość sprawia słuchaczom z pod sceny niebywałe widowisko audio-wizualne. Czy to będzie 30 minutowy występ czy ponad godzinny, zapewniamy wielce pozytywną energię i na długo pozostały w pamięci ich koncert.

 

 

MINI GALERIA ZDJĘĆ DUETU INVOX:

 

 

 

WYRÓŻNIONE PIOSENKI ZESPOŁU INVOX