close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

FORMACJA JUMPER - DOBRY DISCO DANCE DLA MŁODZIEŻY

 

Założycielem formacji jest Mariusz Jumper, który od samego początku jest kompozytorem, wokalistą oraz autorem tekstów większości utworów jakie na koncercie napotkacie, usłyszycie i ocenicie. Zespół powstał na początku roku 2014. Twórczość grupy będzie można usłyszeć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych promujących muzykę dance oraz disco / disco polo ... i oczywiście zawsze poprzez YouTube i całego internetu.

 

Proponujemy 50/60 minutowy występ zespołu JUMPER (czyt. Dżamper) z ich największymi przebojami. Występ zespołu to wielkie Show z połączenia muzyki disco polo i układów tanecznych na bardzo wysokim poziomie! Męska formacja taneczna zespołu Jumper wykonuje efektowne salta, skoki, chodzą na rękach i wykonują w rytm niewiarygodne wygibasy!

 

Zespół cieszy się ogromnym powodzenie wśród młodego pokolenia, ich piosenki często grywane są w stacjach telewizyjnych (jak np. Polo TV) oraz w radiach. Często gościli w różnych programach muzycznych i najbardziej wspominane przez nich to:

1. MUST BE THE MUSIC,

2. Dzień Dobry TVN,

3. Rozmowy w Toku,

4. DISCO STAR - POLO TV,

 

Zespół wielokrotnie występował na festiwalu "Ostróda" oraz setki razy w innych galach disco w Polsce. Mimo wielu piosenek autorskich jakie ma obecnie w swoim repertuarze, wciąż tworzy nowe wybierając aktualne tematy w życia codziennego. Czy Mariusz Jumper jest fenomenem muzyki disco? Tak! Jest osobą uwielbiającą śpiewać ludziom na scenie, przekazać szczyptę siebie i pokazać swój największy atut artystyczny jakim jest temperament sceniczny.

 

Po sukcesie piosenek Jumper'a jakimi szczyciły się tytuły "Słodkie usta", "Moja Ola" czy "Czarna jest zajebista" - terminów koncertowań zespołowi ciągle przybywa. Swoim blisko godzinnym występem są w stanie rozbawić wszystkich od tej młodej po tą starszą publiczność.

 

FORMACJA JUMPER PLUS ENERGIA SCENICZNA TO IDEALNE POŁĄCZENIE DLA FANÓW DISCO DANCE I TWOJEJ PUBLICZNOŚCI

 

Talisman ArtMedia wspiera artystów młodego pokolenia i bardzo poleca tego wykonawcę na występy zarówno w klubie jak na koncerty w plenerze. 

 

 

 

MINI GALERIA Z KONCERTÓW JUMPER:

 

 

WYRÓŻNIONE PIOSENKI WYKONAWCY Z YOUTUBE