close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

MARIO BISCHIN - POP / DANCE 

 

Mario Bischin, to rumuński piosenkarz pop - dance. Urodził się 7 lipca, a jego kariera muzyczna rozpoczęła się w wieku 12 lat.

 

"No goodbye" stało się hitem w takich krajach, jak Estonia, Litwa, Ukraina, Turcja, Łotwa, Bułgaria, Grecja, Serbia, Hiszpania, Albania i wiele innych, plasując się na listach przebojów w wielu Radiach w całej Europie. Pierwsza próba Mario z muzyką pojawiła się, gdy wstąpił do miejscowego szkolnego chóru. W pierwszych latach nauki w szkole średniej stworzył swój pierwszy zespół i pojawił się w kilku programach telewizyjnych, festiwalach, koncertach i audycjach radiowych w całym kraju (Rumunii).

 

Jego solowa wena wzbudziła się, kiedy rozpoczął współpracę ze znanymi, sławnymi i utalentowanymi kompozytorami. Singiel "Special" stworzony przez słynnych kompozytorów "Play & Win" wdzierał się na listy przebojów w wielu portalach muzycznych i przyciągnął uwagę publiczności oraz specjalistów, wymyślając drugie "No goodbye", które stało się hitem w całej Europie.

 

Singiel Mario Bischin'a zatytułowany "MACARENA" był wielkim sukcesem w wielu krajach w całej Europie jak też w Polsce. Po wydaniu albumu w Polsce i zaczął robić wiele koncertów dla Polaków. W 2015 roku zagrał piosenkę u Marcina Millera (Boys), który stał się wielkim hitem radiowym - "Ty i Ja". Piosenka "Lala Song" powstała w 2017 roku przy współpracy z grupą Playboys, gdzie również stała się hitem i zdobyła złotą płytę ZPAV. 

 

Jednakże to największy hit "Niezapomniana" pozwoliła wykonawcy mocno zaistnieć na rynku muzycznym w Polsce i zdobyć szybko zaproszenia na występy Live w klubach czy na scenie. Mario pracuje niemal non stop nad nowym materiałem. Byc może wkrótce usłyszymi kolejne jego mega taneczne przeboje.

 

"NIEZAPOMNIANA" "MACARENA" I INNE ŚWIETNE PRZEBOJE MARIO BISCHIN'A MOGĄ BYĆ WIELKĄ ATRAKCJĄ KONCERTU W WASZYM MIEŚCIE DZIĘKI NASZEJ AGENCJI!

 

Talisman Art Media poleca wykonawcę w preferencyjnej cenie. Koncert Mario to bardzo dance'owa dawka świetnych autorskich utworów dla każdego! Zaproś go do siebie!

 

MINI GALERIA MARIO BISCHIN'A

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIONE PIOSENKI WYKONAWCY: