close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

MIXDANCE FORMACJA KLASYKI DISCO Z ŁODZI:

 

Poznaj zespół MixDance z Łodzi. Zespół powstał na rynku muzyki Disco Polo i Dance w 2012 roku. Napisali wiele piosenek, które łatwo ‘wpadły w ucho’ słuchaczom. Dziś stali się rozpoznawalni i często zapraszani na występy w całej Polsce. Pokazali się na wielu koncertach w miastach, gminach czy wsiach w Polsce. Mogą pochwalić kilkoma wielona nagrodami otrzymanymi np. za piosenkę w radiu, TV jak również nagrody publiczności w kilku festiwalach muzyki dance i disco polo.

 

Skład zespołu w ciągu kilku lat się zmieniał i obecnie muzyków jest pięciu, jednak Piotr i Marek to stały "kręgosłup" grupy. Skąd ich umiłowanie do propagowania tego trendu muzycznego a nie innego? Otóż każdy z nich ma swoją przeszłość związaną z muzyką od najmłodszych lat. Począwszy od rodziców muzyków po wczesne zamiłowanie i granie w innych kapelach / zespołach. Łączy ich miłość do tego co tworzą, grają i jak się uzupełniają. Bywając na festiwalach i galach piosenki Disco Polo zauwazyli jaką popularnościa cieszy się ten trend. Kilka ich utworów plasowało się wysoko na listach radiowych. Jak sami siebie opisują - nie są od tego, aby siebie samych oceniać i się chwalić dla reklamy - poprostu robią "Swoje".

 

Cała ekipa MixDance zawsze podczas konceru daje wszystko z siebie i kochają z całego serca granie dla ludzi. Disco Polo ma największą ilość odbiorców w Polsce jak w latach 90-tych za ich młodzieńczych czasów i dlatego można odczuć jak zespół zwyczajnie odczuwa "drugą młodość". Często są wzywani do Bis’ów i sami z zadowoleniem nie raz są zdziwieni jak słyszą, że publiczność zna słowa nowej piosenki. Szybko nawiązują kontakt ze słuchaczami radośnie, z wigorem i z humorem.

 

Lider zespołu Piotr Nowak to syn znanego niegdyś Zbigniewa Nowaka z zespołu Happy End (lata 70-te) wprowadził w repertuar zespołu również piosenkę "Jak się masz kochanie".

 

 

ZAMÓW KONCERT MIXDANCE Z KLASYCZNĄ NUTĄ DISCO POLO. SĄ BARDZO ORYGINALNI I LUBIĄ ROZBAWIAĆ PUBLIKĘ

 

 

 

 

WYRÓŻNIONE PIOSENKI WYKONAWCÓW Z YOUTUBE: