close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

TWÓRCA TEZY, ŻE "KOBIETY SĄ GORĄCE" - NORBI

 

Karierę rozpoczął w 1997 roku. Pierwszy singiel "Kobiety są gorące" z debiutanckiej płyty "SamerTajm" od razu stał się hitem. Kolejne single "SamerTajm" (duet z Natalią Kukulską), "Ballada Studencka" czy "Pokręciło się w głowie" udowodniły że debiut Norbiego okazał się trafiony, stąd najważniejsza nagroda polskiej branży muzycznej Fryderyk za najlepszą płytę taneczną, oraz Dance Misic Awards przyznawaną przez DJ-ów, a także PlayBox, nagroda dziennikarzy radiowych.

 

 

Rok 1998 to kolejne sukcesy. Singiel "Nie zaczepiaj mnie" z drugiej płyty "Norbi 2" spowodował że artysta zaśpiewał w Opolu i poprowadził jeden z koncertów tego zacnego festiwalu. Jesieni tego samego roku ukazał się utwór "Rozkołysz się", a pod koniec roku na koncie artysty pojawia się kolejny PLAYBOX. W 1999 Norbi nagrywa kolejny album NORBI2000, na którym znalazły się eksperymentalne duety. Gwiazda RMF FM Marcin Jędrych, Szef muzyczny radia ZET i perkusista POPAŻONYCH KAWĄ Wojtek Jagielski, gwiazdy sportu Przemek Saleta, Tomek Iwan i Piotr Świerczewski, gwiazdy TVP Maciek Orłoś i Marek Sierocki i jedyna gwiazda śpiewająca, ale za to jaka ... Krzysztof Krawczyk.

 

 

Czas na XXI wiek. Nowy czas, nowe brzmienie:) W 2001 roku na rynku muzycznym ukazuje się 4-ty album Norbiego "NORBIhouse", zaśpiewany prawie w całości przez anglojęzycznych wykonawców. Do udziału w tym projekcie udało namówić się dwoje amerykanów: Deidra Jones (Michael Jackson, Randy Crawford, La Bouche) oraz T-One (Sasha). Ale największą gratką był udział Mousse T w piosence "C'mon everybody". W 2003 roku Norbi przerabia hit Czerwonego Tulipana "Jedynie co mam to złudzenia", który z powodzeniem wykonuje na koncertach wrzucając go do swego repertuaru. W 2007 Wetfingers sięgają po "Kobiety są gorące". Remix hula po dyskotekach, a Norbi gra go zawsze jako intro na swoich występach.

 

Rok 2010 to "kula sie kręci" i bardzo zabawny klip z kuzynem z Mołdawii :))) W 2012 Norbi występuje w debiutanckim projekcie przyjaciół z formacji Coollers "Wiem, że Ciebie chcę" i wrzucając ten kawałek do repertuaru poszerza grono fanów. Rok 2014,to lato z piosenką "Lecę do Ciebie" nagraną wspólnie z serbską kapelą Ice. A jesienią znowu Coolers, europejski gwiazdor muzyki dance Mario Bischin i Norbi w pieśni "Przykaciele".

 

W styczniu 2018 roku Norbi w końcu po 15 latach wydaje piąty album pod tytułem NORBI 5. A dwa single z tego albumu, "chcemy bawić się" i "Materiacci", całkiem nieźle radzą sobie w eterze i plenerze :)

 

NORBI NA KONCERT Z GWARANTOWANYM SCENICZNYM MEGA HUMOREM ORAZ MIESZANYM REPERTUAREM 

STARYCH I NOWOCZESNYCH UTWORÓW!

 

 

 

WYRÓŻNIONE PIOSENKI WYKONAWCY Z YOUTUBE: