close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

PRZESYMPATYCZNI SOLEOŃCZYCY - SOLEO NA KONCERT

 

Soleo formacja pochodząca z okolic Sochaczewa na mazowszu. Formuje się od przełomu roku 2009/2010 który przynosi pierwsze małe sukcesy. Wydając utwór "Słodko Słodka" zwrócili na siebie uwagę ogromnej rzeszy słuchaczy.
 
Lider i załozyciel formacji Kamil Jaworski, jest osobą wszechstronną, autorem piosenek, producentem i guru Soleo. Obecnie skład zespołu liczy sobie czworo osób. Są bardzo rozpoznawalnym zespołem w Polsce poprzez wybór swojego repertuaru, gdzie muzyka dance'owa miesza się ze swojską biesiadną. Piosenki zespołu jak "Słodko Słodka", "Oczka jak malinki" i wiele innych są często grywane przez zespoły weselne i radośnie śpiewane przez weselników!
 
Soleo to fenomen sceny disco polo, mający błyskawiczne sukcesy i rozpoznawalność niemal z momencie powstania zespołu. Koncertują po całej Polsce zarówno w klubach, domach kultury jak i podczas największych galach czy festiwalach muzyki disco polo & dance jako gwiazda obok innych czołowych zespołów. Soleo często podejmuje się współpracy w róznych projektach, stąd sieć zalewa kilkadziesiąt coverów jak i autorskich piosenek zespołu w różnych aranżacjach.
 
Kamil Jaworki jest znakomitym producentem muzycznym i remikserem utworów, który ze swoimi przyjaciółmi jak Dj Sequence, Loki OldSchool czy innymi tworzącymi niepowtarzalne brzmienia klubowe różnych hitów. Soleo chętnie bierze udział w tworzeniu piosenek i teledysków z innymi wykonawcami muzyki dance.
 
Najbardziej znane i emitowane w różnych stacjach telewizyjnych tytułu to:
1. Soleo i Kris Talisman - Lubię Lubię
2. Soleo i Faster - Złota peleryna
3. Soleo i Selfie - Mona Lisa (Grubo albo wcale)
4. Soleo & Dj Sequence - Ja pije, Ja żyje
 
W planach zespołu jest kolejna kreatywna twórczość muzyczna, a już dziś zespół wyłącznie ze swoich autorskich piosenek byłby w stanie wykonać ponad 140 minutowy występ. Na scenie zespół świetnie sobie radzi z publicznością i z łatwością nawiązuje kontakt zachęcając do wspólnej zabawy. Ich piosenki są bardzo taneczne i często gromkim głosem śpiewane razem z wykonawcą. Zaproszenie formacji Soleo będzie trafną decyzją na bardzo udany koncert i zadowolenie publiki z pod sceny klubu czy plenerze.
 
Ciekawostką jest również fakt, że zespół po koncercie dużo poświęca czasu na zbliżenie się do uczestników koncertu przy scenie rozdając przy tym autografy, robiąc selfie czy rozdając gadżety lub CD promocyjne związane z zespołem.
 
Są bardzo mili i emocjonalni do wszystkich osób, stąd otoczenie spostrzega cały zespół za błyskotliwie empatycznych gości. Jeśli lubią Państwo jakiekolwiek utwory Soleo, nic nie stoi na przeszkodzie aby ich zaprosić.

 

MINI GALERIA ZESPOŁU:

 

WYRÓŻNIONE PIOSENKI WYKONAWCÓW Z YOUTUBE