close
loading

  

SZUKAJ NAS W SIECI

 

MOC MUZYKI DANCE - POZNAJ VICE VERSA

 

Vice Versa to nowy zespół, który rozpoczyna w 2015 roku swoją działalność na scenie Polskiej Muzyki Tanecznej. Zespół tworzy trzech pozytywnie zakręconych facetów jak Robert Balcerzak, Dariusz Dmowski i Szymon Kozak. Dwóch pierwszych to wokaliści zespołu a Szymon to artystyczno-taneczna choreografia w tle.
 
Vice Versa to wiele gatunków muzycznych od Dance, Eurodance na Disco Polo kończywszy. Ich repertuar wprowadza nowe brzmienie i świeżość koncertową słyszalną wśród zachodnich europejskich wykonawców. Bezapelacyjnie odsłuch piosenek w tak wysokiej jakości instrumentalnej i dobrze dobranych sampli jest dzięki Robertowi Balcerzakowi. To znany w branży producent muzyczny i autor niezliczonych aranżacji, które wykorzystuje blisko połowa wykonawców trendu disco w Polsce.
 
Robert i Darek tworzą niebanalne teksty, mają niepowtarzalny wokal oraz wykorzystują sekwencje rapu w swoich tytułach, który dopełnia całość piosenek. Znane hity jak "Szalej ze mną", "Zabierz mnie daleko", "Bum Bum", "Playboy" czy "Taki boski" to rodzynki rozchwytywane przez prezenterów i dj'ów różnych klubów w sklepach 4Dj's (DigitalPool'e).
 
Ich teksty piosenek są przepełnione humorem i przekazem emocji w tematach o relacjach między "Nią a Nim" :) Pomysłowości w projektach teledysków może im pozazdrościć wiele zespołów, gdyż są bardzo wspójne z tym co niesie tekt piosenki a też mają ciekawe elementy pokazujące naszą rzeczywistość pokazaną w sposób satyrystyczny.
Na swoich koncertach niezależnie czy grają w klubie czy na scenie w plenerze, Vice Versa pokazuje wszystkim jak łatwo bawi się muzyką i często zmienia swoje aranżacje. Ich koncerty zatem nie są wyłącznie przygotowanych programem jak u większości zespołow w Polsce a indywidualnym podejściem do publiczności. Również szybko nawiązują kontakt ze słuchaczami a ich piosenki sprawiają świetny nastrój i rozgrzewają ludzi do zabawy, jeśli przed nimi żaden inny zespół tego nie uczynił.
 
Cały występ zespołu to odczuwalna wielka moc i jakość dance'owego przekazu. Z łatwością nawet u nie znających zespół, piosenki ViceVersa wpadają pozytywnie w "ucho" aż nogi same prowokuja do ruchu i tupania :) Jest ich tylko trzech, a po wykonaniu wszystkich piosenek na koncertach ludzie mają wrażenie jakby występował sztab muzyków. To wszystko dzięki urozmaiconym aranżacjom piosenek i nietuzinkowemu show scenicznemu jaki prezentują chłopaki. Każdy by rzekł, że głównym odbiorcą ich twórczości jest zapewne najmłodsze nasze społeczeństwo. I owszem grają bardzo nowocześnie. Jednak prosimy nam uwierzyć, iż melodyczność i teksty humorystyczne sprawią radość niemal każdemu niezależnie od wieku, co kocha świetnie zaśpiewaną swojską nutę.

 

VICE VERSA TO MOC I IDEALNE BRZMIENIE TRENDU DANCE - GWARANT WYŚMIENITEJ RYTMICZNEJ ZABAWY Z DAWKĄ POZYTYWNEGO HUMORU!

 

Talisman ArtMedia poleca zespół na koncert zarówno w klubie i na planowym evencie plenerowym. Mają do Państwa dyspozycji czas koncertowy mieszczący się w granicach 30-50 minut. Oprócz własnych autorskich piosenek, zespół może zaserwować publiczności ciekawe covery znanych hitów i zaskoczyć nowościami. Ponieważ to jest jedna z najlepszych fabryk dobrej polskiej muzyki dance, dzięki wielokrotnie nagradzanemu producentowi Robertowi Balcerzakowi.

 

ZOBACZ MINI GALERIĘ ZDJĘĆ

 

WYRÓŻNIONE PIOSENKI WYKONAWCÓW Z YOUTUBE